La Grange: Direct boeken (ref: 77617594)

Vakantiehuis voor 6 personen te huur in Lot, Midi Pyreneeën, Frankrijk

€482 - €1.055 / week

Type Vakantiehuis
Personen 6
Slaapkamers 3
Badkamers 1
Huisdieren toegestaan Ja
Televisie Ja

Beschikbaarheid

Klik op de gewenste aankomstdatum in bovenstaande kalender en selecteer uw verblijfsduur. U kunt direct online boeken.

Prijzen

Selecteer de datums

Beschrijving Vakantiehuis in Midi Pyreneeën

Vakantiehuis, La Grange gelegen in het oord is het ideale vakantieverblijf voor maximum 6 personen.

La Grange heeft een totale oppervlakte van 115m². Geniet in alle rust van de prachtige regio; Lot.

Het aantal slaapkamers voor Vakantiehuis La Grange is vastgesteld op 3. Het aantal badkamers is vastgesteld op 1. La Grange biedt verschillende faciliteiten aan zoals: Huisdieren toegestaan, Televisie.

Wenst u meer informatie over Vakantiehuis La Grange? Neem dan snel contact op met de eigenaar.

Omschrijving Faciliteiten

Huis 4-kamers 115 m2 op 2 verdiepingen. Rustiek ingericht: woon-/eetkamer, 40 met TV. 2 kamers, elke kamer heeft 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 bedden. Kookhoek (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, magnetron). Douche, aparte WC. Bovenverdieping: galerij, met afgeschuinde daken. Aparte WC. Olie-verwarming. Terras 15 m2. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine. Let op: rookmelders. De koelkast beschikt over een vriesvak. LET OP: De kamer met 2 bedden, gelegen op de verdieping, heeft een klein raam. Centrale verwarming van 01.11.-30.04. extra, ter plaatse te betalen naar verbruik.

Beschrijving van de plaats

St Jean la Gineste 16 km van Gramat: "La Grange", huis gerestaureerd in landelijke stijl, gelegen i eengezinswoning "La Grange". Buiten de plaats. Voor medegebruik: terrein 1.500 m2, openluchtzwembad (12 x 6 m, 85 - 185 cm diepte, 15.05.-15.09.). Tafeltennis. Verwarming ter plaatse te betalen (01.10.-15.04.). Parkeerplaats op het terrein. Levensmiddelenwinkel 8 km, restaurant 8 km. Attracties in de buurt: Rocamadour 26 km, Parc animalier de Gramat 17 km, Gouffre de Padirac 13 km, Sarlat 71 km, Grottes de Lascaux 81 km. Let op: auto noodzakelijk. Let op: het huis is gelegen op hetzelfde terrein als referentie F3801/102 evenals het boerenbedrijf van de eigenaar.

Aantal kamers

3 kamers

Faciliteiten

Keuken & Berging
  • Vaatwas
  • Oven
  • Microgolfoven
  • Wasmachine

Tuin
  • Terras

Tv, Entertainment & Games
  • Televisie

Welness & Zwembad
  • Gedeeld zwembad

Badkamer & Sanitair
  • Douche

Diensten
  • Mountainbikeverhuur

Huisdieren
  • Huisdieren toegestaan

Ligging

Inlichtingen

Vragen? Bel Matthias.

Bel ☎ +32 (0)476 57.43.85 of stuur mij een mail via het contactformulier.

Geen beschikbaarheid?

Vertrek én aankomst op zaterdag heeft de grootste kans op beschikbaarheid. Zie kalender

Uw voordeel

100% veilig boeken
24/7 support
Gecontroleerde accommodatie

Direct online boeken?

Klik op onderstaande button om de beschikbaarheid te bekijken en klik op de gewenste aankomst- en vertrekdata in de kalender.

Beschikbaarheid en boeken